Fabryka Zamków Błyskawicznych

 

Zamki błyskawiczne to temat, w którym specjalizujemy się od 32 lat. Czas ten pozwolił nam na udoskonalenie procesów produkcyjnych tak, aby produkowane przez nas zamki błyskawiczne charakteryzowały się wysoką jakością, przy możliwie szybkim czasie realizacji zamówień, natomiast doświadczenia zdobyte w tym okresie pozwoliły na stworzenie możliwie szerokiej oferty zamków błyskawicznych, dopasowanych do Państwa potrzeb.

Produkcja zamka błyskawicznego – pozornie nieskomplikowanego i tak prostego w obsłudze – wymaga szeregu złożonych technologii. Najnowocześniejsze linie automatyczne pozwalają na szybką realizację zamówień. W połączeniu z wiedzą i praktyką wysoko wyszkolonej kadry dają produkt, którego jakość stawia firmę wśród uznanych producentów europejskich. Dziś, na lokalnym rynku, nazwa PERSYL kojarzy się z jakością i solidnością.

 

Najwyższa jakość

To hasło przyświeca nam na każdym etapie naszej pracy: od projektowania zamków, poprzez produkcję, na sprzedaży kończąc. Poza jakością, stawiamy na niską cenę, oraz terminowość realizacji zamówień. Wieloletnia współpraca z naszymi klientami jak również szeroka grupa stałych odbiorców, pozwala nam sądzić, iż należycie spełniamy ich oczekiwania. Świadectwem jakości naszych wyrobów jest certyfikat OKO – TEX wydany przez Austriacki Instytut Tekstylny OTI w Wiedniu, wznawiany corocznie od 2002r. Potwierdza on BRAK SUBSTANCJI SZKODLIWYCH, dzięki czemu nasze wyroby są szczególnie POLECANE DLA KONFEKCJI DZIECIĘCEJ. Jesteśmy dumni z naszych ostatnich osiągnięć jakimi są ZAMKI NIEPALNE ORAZ WODOODPORNE.

 

Produkcja

Oprócz wyposażenia labolatoryjnego, pomiarowego, oraz stosowanych najnowszych technologii, proces produkcji oparty jesto wiedzę i doświadczenie pracowników. Technologia produkcji zamków błyskawicznych oparta jest na wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego sterowanego procesorami, oraz stosowaniu najbezpieczniejszych surowców, które są dla człowieka nieszkodliwe (Oko-Tex). Lakierownie suwaków to dział, który wymaga ciągłej kontroli nad zmianami zachodzącymi w dziedzinie stosowanych na świecie środków mających wpływna estetykę, jakość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Coraz wyższe wymagania naszych klientów w kwestii kolorystyki zamków sprowokowały nas do uruchomienia własnej farbiarni taśm. Pozwala nam to zaspokoić najbardziej wyrafinowane potrzeby naszych klientów. Procesfarbowania wykonany jest zgodnie z normą certyfikatu Oko-Tex Standard100. Możemy zatem śmiało powiedzieć, że jesteśmy w stanie zaoferować każdy zamek w dowolnym kolorze.